Kontakt

FUHP Mix-Bud
Przemysław Bromberek

NIP: 7871285280

Jak złożyć zapytanie?


Jesteś zainteresowany współpracą z naszą firmą? Prześlij zapytanie na nasz adres e-mailowy.

Prześlij nam projekt swojego kontenera lub koncepcję a my go wycenimy.

Jeśli nie posiadasz projektu ani koncepcji, załącz informację na poniższe wytyczne, a nasz dział handlowy przygotuje dla Ciebie propozycję:

⇒ pierwsza sprawa to typ ramy jaki Państwa interesuje: zewnętrzna czy wewnętrzna
⇒ przeznaczenie kontenera (handlowy, szatniowy itd.)
⇒ ilość osób, które będą przebywały w kontenerze lub jego przybliżoną powierzchnię
⇒ informację o instalacjach elektrycznych oraz wodno - kanalizacyjnych (czy kontener ma je posiadać)
⇒ lokalizację dostawy


Jeśli, któryś z kontenerów z naszej galerii przypadł Ci do gustu dołącz w zapytaniu również numer jego zdjęcia. Każdy typ kontenera jesteśmy w stanie spersonalizować pod Państwa potrzeby oraz wymiary.

Zapraszamy do współpracy.Informujemy, że administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest MIX-BUD Przemysław Bromberek z siedzibą Kowanowo 6B, 64-600 Oborniki. Dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania. Podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora (art. 6 ust. 1 lit. f Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.). Dane przetwarzane będą przez okres niezbędny do obsługi zapytania. Ma Pani/Pan prawo dostępu do danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu. W przypadku uznania, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Zapraszamy do kontaktu

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress