KONTENERY, PAWILONY NA RAMIE ZEWNĘTRZNEJ

Rama zewnętrzna - konstrukcja spawana z indywidualnie wykonanych kształtowników. Umieszczona jest na zewnątrz kontenera, co umożliwia nam piętrowanie kontenerów. Jest to świetna opcja dla kontenerów które muszą być często przestawiane, idealne dla zaplecza budowlanego. Cała konstrukcja pokryta powłoką antykorozyjną oraz farbą nawierzchniową. Kolor może być dowolny, według palety kolorystycznej RAL.

⇒ KONTENERY BIUROWE

⇒ KONTENERY HANDLOWE

⇒ KONTENERY SOCJALNO – SANITARNE

⇒ SZATNIE SPORTOWE

⇒ KONTENERY GASTRONOMICZNE

⇒ KONTENERY MIESZKALNE

⇒ KONTENERY TECHNICZNE

⇒ PORTIERNIE


Wymiary takiego obiektu, są nie ograniczone ponieważ kontenery są systemowe i można je łączyć w duże moduły. Wymiar jest ustalany z każdym klientem indywidualnie w zależności od jego potrzeb.

Maksymalne wymiary pojedynczego kontenera to 10000mm x 3000mm (szerokość również może być większy, należy się jednak liczyć z potrzebą zorganizowania transportu ponadgabarytowego)

Podłoga:
Podłoga spawana z profili zamkniętych jest odpowiednio wzmocniona, pokryta powłoką antykorozyjną. Standardowo ocieplamy podłogę wełną mineralną lub styropianem o grubości 100 mm. Do zamknięcia podłogi możemy użyć płyty wiórowej lub płyty MFP oraz sklejki wodoodpornej. Na wierzch standardowo przyklejamy wykładzinę PCV, można również położyć panele, blachę ryflowaną, karty WEMA czy płytki ceramiczne! Płyta warstwowa:
Ściany oraz dach naszych kontenerów są zbudowane z płyty warstwowej (przez wielu nazywaną płytą Obornicką). W przypadku obudowy płytą warstwową wachlarz możliwości jest bardzo duży. Grubość płyty jest właściwie dowolny zależy od potrzeb klienta. Stosujemy każdy rodzaj płyty: z rdzeniem styropianowym, poliuretanowym oraz wełna mineralną. Można stosować płytę z standardowym profilem oraz płytę gładką oraz wiele innych rodzai profili płyty. Kolor jest dowolny zgodny z dostepną przez producenta paletą kolorów RAL, podejmiemy się również realizacji w niestandardowych kolorach. Kolor możemy sobie wybrać z obu stron płyty zarówno zewnętrznej jak i wewnętrznej.

Obróbki blacharskie:
Obróbki są wykonane z blachy ocynkowanej powlekanej farbą o grubości 0,5mm. Kolor jest dowolny zgodny z dostepną przez producenta paletą kolorów RAL. Do montażu używamy profesjonalnych uszczelniaczy. Na życzenie klienta możemy wykonać obróbki z innej blachy (np. nierdzewnej).

Instalacja elektryczna:
To już bardzo indywidualny aspekt obiektu zależny od przeznaczenia oraz potrzeb inwestora. W tym aspekcie nie ma prawie żadnych ograniczeń. Współpracujemy z profesjonalną firmą, która wykonuje wszystkie instalacje elektryczne. Standardowo instalacji jest prowadzona w korytkach PCV. Jest również opcja wykonania instalacji podtynkowej.

W standardowej instalacji przewidujemy:
⇒ 2 x lampy
⇒ 3 x gniazdka
⇒ 1 x wyłącznik
⇒ 1 x rozdzielnia

Ogrzewanie:
Używamy dobrej jakości grzejników konwektorowych, grzejniki na podczerwień. Na, które jest gwarancja producenta. Możemy również wykonać centralne ogrzewanie.

Okna:
Współpracujemy z firmą z dużym doświadczeniem. Posiadają oni bardzo bogatą ofertę okien zarówno PVC jak i aluminiowych. Okna można zamówić w kolorze zgodnym z dostępna przez producenta paletą kolorów RAL. Jest też wybór jeśli chodzi o rodzaje stosowanych szyb.

Drzwi:
Standardowo używamy drzwi renomowanej firmy Hormann. Na życzenie klienta możemy zastosować drzwi antywłamaniowe lub aluminiowe.

Elewacje: Mamy kilka możliwości jeśli chodzi o upiększenie naszego kontenera, wszystko zależy oczywiście od budżetu jaki chcemy na to przeznaczyć. Najtrwalszym i najładniejszym materiałem na elewację jest płyta HPL, jednak jest to również najdroższa opcja. Znajdziemy dla niej oczywiście tańszą alternatywę jaką są stalowe kasetony z blachy powlekanej. Wyłożenie kontenera drewnem boazeryjnym lub połączenie go z innym typem elewacji nie jest dla nas problemem. Płyta HPLPłyta HPL + drewnoKasetony z blachy powlekanej.

Dodatkowo doposażamy kontenery w klimatyzację, rolety, instalacje wodno-kanalizacyjne, attykę, alarmy przeciwwłamaniowe oraz przeciwdymne oraz wiele innych rzeczy, masz pytanie dzwoń!

Współpracujemy z firmami projektowymi, które pomogą opracować Państwu kompletną dokumentację do złożenia projektu, nie jest to liczone w standardzie.


Wszystkie materiały użyte do produkcji posiadają atesty i certyfikaty.
Na kontener udzielamy 12 miesięcy gwarancji.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress