Partnerzy u których kupisz nasze produkty

1. Atomizair www.atomizair.pl

Profesjonalna firma, budująca mobilne kompresory dla Twojej firmy:

"Techniką sprężonego powietrza zajmujemy się od 2010 roku. Oferujemy urządzenia i serwis światowego leadera branży sprężonego powietrza jakim jest firma Atlas Copco® oraz jej brandy: firma Creyssensac-Worthington® i firma Mark®.

Lista referencyjna zawiera przedsiębiorstwa należące do gigantów giełdowych jak i niewielkie firmy. Prefabrykujemy kontenerowe stacje sprężonego powietrza. Z uwagi na potrzebę mobilności i/lub brak miejsca na tradycyjną sprężarkownię znajdują one coraz szersze zastosowanie.

2. F1 Car Wash www.f1carwash.pl

Potrzebujesz myjni bezdotykowej, wybierz profesjonalistów:

Nowoczesne myjnie bezdotykowe


Udoskonalamy technologię nieustannie - dlatego doszliśmy do perfekcji i niezawodności naszych urządzeń.

Zanim jednak zaczniesz cieszyć się z niezawodności naszej technologii - kompleksowo zaopiekujemy się powstaniem Twojej inwestycji. Począwszy od znalezienia gruntu, poprzez formalności przyłączeniowe, pozwolenie na budowę, prace budowlane, konstrukcyjne i montażowe. Oddamy w Twoje ręce kompletną inwestycję, której stopa zwrotu jest bardzo szybka, a wsparcie posprzedażowe jest całą dobę.

3. Instalcompact www.instalcompact.pl

Bardzo fachowa firma zajmująca się budową przepompowni i nie tylko:

Instalcompact od 30 lat produkuje urządzenia wykorzystywane w systemach wodnych i kanalizacyjnych. Inżynierowie od zawsze stanowią fundament firmy. Dzięki nim powstają o kolejne, nowatorskie i innowacyjne produkty, co zapewnia Instalcompact znaczną przewagę konkurencyjną.

Referencje

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress