Masz pytania? tel. 604 781 915

Kontenery i pawilony

Nasza firma oferuje Państwu kontenery socjalno-biurowe oraz pawilony. Wykonujemy wszystkie rodzaje kontenerów oprócz obiektów piętrowych.

Zadaszenia

Oferujemy Państwu także zadaszenia z poliwęglanu. Zadaszenia te charakteryzują się przede wszystkim: dobrą przepuszczalnością światła, niską wagą, odpornością na uderzenia, chronią przed deszczem, śniegiem, promieniami słonecznymi oraz spadającymi liśćmi.

Balustrady stalowe

W naszej ofercie znaleźć można balustrady stalowe. Wykonujemy je pod indywidualne rozmiary i wzory na życzenie klienta. Balustrady malowane są ręcznie lub proszkowo w dowolnym kolorze z palety RAL.

Konstrukcje stalowe

Specjalizujemy się w produkcji i montażu konstrukcji stalowych w wielu segmentach budownictwa. Realizujemy konstrukcje: magazynów, obiektów sportowych, hal stalowych itp. obiektów.

Nietypowe konstrukcje

Na indywidualne zamówienie wytwarzamy również inne nietypowe konstrukcje dostosowane wedle potrzeb klienta.

Kontenery i pawilony

FIRMA „MIX-BUD” dzięki wieloletniemu doświadczeniu specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju kontenerów, w szczególności:

 • Mieszkalne
 • Biurowe
 • Socjalne
 • Sanitarne
 • Zaplecza szatniowo – sanitarne
 • Handlowe
 • Magazynowe
 • Techniczne

W swojej ofercie posiadamy dwa typy konstrukcji kontenerów:

 • Rama standard – konstrukcja spawana z profili zamkniętych pokryta powłoką antykorozyjną i dodatkową pomalowane farbą nawierzchniową, kolor konstrukcji może być dowolny, według palety kolorystycznej RAL. Rama mieści się wewnątrz kontenera. Rama standard
 • Rama zewnętrzna - konstrukcja spawana z płaskowników i ceówki o grubości 3 i 4 mm, umieszczona jest na zewnątrz kontenera jest to opcja dla kontenerów które muszą być często przestawiane i przewożone, idealne dla zaplecza budowlanego. Cała konstrukcja pokryta powłoką antykorozyjną oraz farbą nawierzchniową. Kolor może być dowolny, według palety kolorystycznej RAL. Możliwość piętrowania obiektów! Rama zewnętrzna

Wymiary takiego obiektu są właściwie dowolne ponieważ kontenery są systemowe i można je łączyć w duże moduły. Wymiar jest ustalany z każdym klientem indywidualnie w zależności od jego potrzeb.

Maksymalne wymiary pojedynczego kontenera to 8000mm x 3000mm.

Podłoga:
Podłoga spawana również z profili zamkniętych jest odpowiednio wzmocniona, pokryta powłoką antykorozyjną. Ocieplamy podłogę wełną mineralną o grubości 100 mm. Do zamknięcia podłogi możemy użyć standardowo płyty wiórowej lub płyty OSB lub sklejka jeśli podłoga jest narażona na spotkanie z wodą (prysznice itp.). Na wierzch standardowo przyklejamy wykładzinę PCV, realizujemy również opcje nie standardowe jak blacha ryflowana ALU lub panele a nawet płytki ceramiczne!

Płyta warstwowa:
W przypadku obudowy płytą warstwową wachlarz możliwości jest bardzo duży. Grubość płyty jest właściwie dowolna zależy od potrzeb klienta. Stosujemy każdy rodzaj płyty: z rdzeniem styropianowym, poliuretanowym oraz wełna mineralną. Można stosować płytę z standardowym profilem oraz płytę gładką. Kolor jest dowolny zgodny z paletą kolorów RAL, podejmiemy się również realizacji w niestandardowych kolorach. Kolor możemy sobie wybrać z obu stron płyty zarówno zewnętrznej jak i wewnętrznej.

Obróbki blacharskie:
Obróbki są wykonane z blachy ocynkowanej powlekanej farbą o grubości 0,5mm. Kolor jest dowolny zgodny z paletą kolorów RAL. Do ich montażu używamy profesjonalnych uszczelniaczy. Na życzenie klienta możemy wykonać obróbki z innej blachy (np. nierdzewnej). Gotowy kontener Kontener z blachy nierdzewnej

Instalacja elektryczna:
To już bardzo indywidualny aspekt obiektu zależny od przeznaczenia oraz potrzeb inwestora. W tym aspekcie nie ma prawie żadnych ograniczeń. Współpracujemy z profesjonalną firmą, która wykonuje wszystkie instalacje elektryczne. W przypadku „mocnej ramy” wszystkie kable mogą zostać ukryte w płycie i nie będzie ich widać. W standardowej ramie używamy korytek PVC.

W standardowej instalacji przewidujemy:

 • 2 x lampy
 • 3 x gniazdka
 • 1 x wyłącznik
 • 1 x rozdzielnia

Ogrzewanie:
Używamy dobrej jakości grzejników konwektorowych. Na, które jest gwarancja producenta.

Okna PVC:
Współpracujemy z firmą z dużym doświadczeniem. Posiadają oni bardzo bogatą ofertę okien zarówno PVC jak i aluminiowych. Okna można zamówić w kolorze zgodnie z paleta kolorów RAL. Jest też wybór jeśli chodzi o rodzaje stosowanych szyb. Przeszklenia pięknie dodają uroku naszym kontenerą, jednak należy się liczyć z wyższą ceną. Przeszklony kontener Kontener z oknami PVC

Drzwi:
Standardowo używamy drzwi renomowanej firmy Hormann. Na życzenie klienta możemy zastosować drzwi antywłamaniowe lub aluminiowe.

Elewacje:
Mamy kilka możliwości jeśli chodzi o upiększenie naszego kontenera, wszystko zależy oczywiście od budżetu jaki chcemy na to przeznaczyć. Najtrwalszym i najładniejszym materiałem na elewację jest płyta HPL, jednak jest to również najdroższa opcja. Znajdziemy dla niej oczywiście tańszą alternatywę jaką są stalowe kasetony z blachy powlekanej. Wyłożenie kontenera drewnem boazeryjnym lub połączenie go z innym typem elewacji nie jest dla nas problemem. Pawilon z płyty HPLPłyta HPL Konstrukcja z płyty HPL i drewnaPłyta HPL + drewno

Elementy ozdobne:
Najtańszym elementem ozdobnym jest attyka, górna część kontenera jest dodatkowo okrążony blachą powlekaną. Możemy również zastosować ozdobne narożniki lub połączyć te dwa elementy. Kontener z elementami ozdobnymiAttyka + narożniki

Dodatkowo doposażamy kontenery w klimatyzację, rolety, instalacje wodno-kanalizacyjne, attykę, alarmy przeciwwłamaniowe oraz przeciwdymne oraz wiele innych rzeczy, masz pytanie dzwoń!


Wszystkie materiały użyte do produkcji posiadają atesty i certyfikaty. Na kontener udzielamy 12 miesięcy gwarancji.


Przykładowe kontenery i pawilony: